Сєвєріна Неллі Миколаївна має вищу педагогічну освіту. Протягом 25 років вона працювала учителем української мови та літератури, а з 5 січня 2021 року стала працювати начальником відділу освіти Мангушської селищної територіальної громади.
З початку повномасштабного вторгнення росії на територію України виїхала на підконтрольну територію України, об’єднала навколо себе педагогічних працівників, які не залишилися на окупованій території та не стали колаборантами, підтримувала зв’язок із батьками дітей, які були вимушені переміститися у різні регіони України, за кордон. Щоб підтримати мешканців громади, які вимушено покинули свої домівки, займалася видачею гуманітарної допомоги. Не припиняє свою волонтерську діяльність і до цього часу.
Неллі Миколаївна з 2023 року є головою ради ВПО Маріупольського району, членкинею ради ВПО при Мангушській селищній територіальній громаді, членкинею Координаційного центру підтримки цивільного населення при Маріупольській державній адміністрації, районній військовій адміністрації, оскільки допомога людям є її життєвий пріоритет.
Щоб і надалі втілювати свій поклик – допомагати людям, у 2023 році вступила до магістратури Маріупольського Державного університету на спеціальність «Практична психологія». Навчаючись, провела емпіричні дослідження та написала статтю на тему «Психологічні особливості успішної професійної самореалізації сучасних жінок», яка буде опублікована у збірнику МДУ «Декада студентської науки».
Окрім того, паралельно проходила навчання у Всеукраїнському тренінговому центрі «Гурт» та отримала сертифікати за напрямками: «Використання Арт – терапії у психологічному консультуванні дорослих та дітей», «Використання метафоричних асоціативних карт у психологічному консультуванні дітей та дорослих», «Казкотерапія як інструмент роботи з дітьми та дорослими», «Практичні рекомендації та вправи для подолання емоційного вигорання», що дозволяє надавати психологічні послуги, проводити тренінги у хабах громади «Серце сходу».
Все життя та професійна діяльність Неллі Миколаївни направлені на реалізацію свого життєвого кредо: «Не зупиняйся на досягнутому, допомагай людям; все, що робиться, робиться до кращого».
Детальна історія учасниці конкурсу за посиланням: http://surl.li/bjmiui