До початку повномасштабного вторгнення Наталія навіть і не думала про волонтерство, мала малий бізнес, займалася торгівлею.
З лютого 2022 року стало зрозуміло, що продовжувати роботу вже неможливо, розглядалися можливості евакуації, але поклик серця не дозволив цього робити, оскільки в Краматорську залишалися люди, яким Наталія постійно допомагала – родичі, сусіди та колеги з минулої роботи.
Сидіти без діла та постійно ховатися в укриття під час тривог уже не було сил, тому Наталія долучилась до роботи гуманітарного штабу благодійної організації “Благодійний фонд «Все буде добре – Україна», який працював в ТатоХабі. На той час не вистачало людей для видачі гуманітарної допомоги, реєстрації на отримання, адресної доставки продуктів для тих, хто не має можливості самостійно дістатись точки видачі.
Наталія разом з іншими волонтерами вдень допомагала в гуманітарному штабі, а ввечері розносила пакунки сусідам не тільки зі свого будинку, але і у своєму мікрорайоні. У сфері уваги Наталії були не тільки літні люди. Працюючи з дітьми в ТатоХабі Наталія опанувала для себе нову професію – кейс-менеджера. Це соціальний працівник, який працює безпосередньо з родиною для подолання ними життєвих труднощів
З початком великого проєкту «Покращення та розширення життєнеобхідних послуг для підтримки дітей в Україні», який реалізується Благодійною організацією «Благодійний фонд «Стріт Чайлд Україна» у партнерстві з БО «Благодійний фонд «Все буде добре – Україна», за фінансової підтримки Гуманітарного Фонду для України, Наталія продовжила роботу в звичному для себе напряму, а саме – опікується родинами з дітьми з інвалідністю; родинами, які в складних життєвих обставинах; внутрішньо переміщеними особами, які приїхали до Краматорська з прифронтових міст.
За свою діяльність отримала подяку від Краматорської міської ради з нагоди Дня Волонтера.
Наталія постійно продовжує розвивати свої компетенції: проходить тренінги з позитивного батьківства, кейс-менеджменту, роботи гуманітарних організації в цілому та принципів роботи з постраждалими від гендерно зумовленого насильства.
Детальна історія учасниці конкурсу за посиланням: http://surl.li/yoabdu